Kadra

Organ prowadzący, mgr Joanna Mazur

- Dyrektor Żłobka

- Dyrektor ds. administracujnych w przedszkolu i żłobku

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, Wydziału  Prawa, Administracji i Ekonomii, oraz Podyplomowych Studiów z zakresu wychowania przedszkolnego i nauczania początkowego.

Z myślą o dzieciach i dla dzieci stworzyłam placówkę, w której codziennie widać buzie uśmiechniętych dzieci. Dbam o to, aby każde dziecko miało szansę na wszechstronny rozwój. Ciepła i domowa  atmosfera powoduje, że dzieci czują się bezpiecznie i są szczęśliwe. Indywidualne podejście do dziecka jest naszą codzienną zasadą. Pierwszy etap edukacyjny,jakim jest edukacja przedszkolna jest bardzo ważnym elementem-fundamentem do funkcjonowania w życiu społecznym, wdrażaniem do samodzielności, oraz możliwością dobrego przygotowania do podjęcia nauki szkolnej.Nasi pedagodzy nastawieni na permanentne doskonalenie.Prywatnie mama trójki dzieci.

Więcej »

mgr Patrycja Góral

Dyrektor Przedszkola - nadzór pedagogiczny

nauczyciel wychowania przedszkolnego  grupa "Smoki"

Jestem absolwentką Gnieźnieńskiej Wyższej Szkoły Milenium wydział pedagogiki,studia licencjackie o kierunku profilaktyka i terapia pedgogiczna, oraz Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi wydział humanistyczny kierunek pedagogika opiekuńczo-wychowawcza. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku: wychowanie przedszkolne, edukacja wczesnoszkolna, oligofrenopedagogika, gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna, organizacja i zarządzanie "Menedżer w oświacie.

Kim jestem?

Zajmuję się planowaniem i organizacją przedszkola.

Nauczyciel wychowania przedszkolnego od 8 lat. Pedagog, terapeuta.

Certyfikowany instruktor Masażu Shantala, oraz instruktor masażu Shantala Body Touch

                                                           Certyfikowany instruktor Jogi śmiechu Fundacja Jogini Śmiechu                                       

                                                           Nauczyciel Jogi dla dzieci Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii

                                                           Instruktor rytmiki Wyższa Szkoła Edukacja W Sporcie

                                                           Instruktor Nordic Walking  Polskie Stowarzyszenie Instruktorów Nordic Walking.

Pracę  z dziećmi traktuje bardzo poważnie i odpowiedzialnie. Propaguję idee szacunku i współdziałania we wzajemnych relacjach z dzieckiem. Wyznacznikiem satysfakcji w pracy jest: dobre serce i wiedza. Pasjonuje mnie, praca z dziećmi i dorosłymi, kształtowanie postaw i wartości  u dzieci, oraz ich rozwój psychologiczny. Nieustannie dąże do poszukiwania nowych pomyslów i inspiracji. Najbardziej cenię prawdziwość i autentyczność swoich przedszkolaków.W przyszłości marzą mi się studia psychologiczne, które pomogą mi zrozumieć niektóre sytuacje. Lubię się śmiać, jeść wymyślne potrawy i  kolor czerwony. Noszę wygodne ubrania, które pozwalają mi na maksymalną swobodę. Hobbistycznie organizuję przyjęcia urodzinowe dla dzieci-animator zabaw dziecięcych. Prywatnie mama nastoletniej córki.Lubię czytać i odpoczywać z dala od cywilizacji. Zwolenniczka duńskiego pedagoga i terapeuty Jospera Juul, oraz psychologa Agnieszki Stein.

 

 

mgr Magdalena Woźnia

nauczyciel wychowania przedszkolnego grupa "Smoki"

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku profilaktyka i terapia pedagogiczna, studia magisterskie na kierunku pedagogika opiekuńcza oraz studia podyplomowe na kierunku wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna. Z przedszkolem Junior współpracuje już od kilku lat, najpierw pracując z dziećmi w żłobku, później w przedszkolu. W swojej pracy staram się otaczać dzieci troską oraz zrozumieniem. Rozbudzać ich indywidualne zainteresowania i umiejętności. Ogromną radość sprawiają mi postępy moich podopiecznych. Sama również każdego dnia uczę się od nich nowych rzeczy.  Moim podstawowym celem w pracy z maluszkami jest stworzenie atmosfery pełnej ciepła, otwartości iradości oraz poczucia bezpieczeństwa. Staram się, aby każdy dzień dziecka spędzony w przedszkolu przyniósł mu wiele radości, jak również wpłynął na jego wszechstronny rozwój.

mgr Weronika Korytowska

nauczyciel wychowania przedszkolnego grupa "Smerfy"

Z wykształcenia jestem pedagogiem.Ukończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogika opiekuńczo – wychowawcza i praca z rodziną na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.  Jest osobą otwartą, ciepłą, uśmiechniętą. Bardzo cenię sobie pracę z dziećmi ze względu na ich bezbronność, szczerość i chęć poznawania otaczającego świata. Praca z dziećmi przynosi mi wiele radości i satysfakcji.  Uważam, że nasze pociechy należy cenić szczególnie za to, że mimo niewielu lat widzą znacznie więcej niż my – dorośli. Od wielu lat angażuję się w wiele przedsięwzięć jako wolontariuszka m.in. w domach dziecka.                 

 

mgr Natalia Uliszak nauczyciel wychowania przedszkolnego grupa "Skrzaty"

W 2014 roku ukończyłam studia magistersie na kierunku pedagogika, specjalizacja edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne.Od 4 lat pracuje z dziećmi, fascynuje mnie ich rozwój. Wiele satysfakcji sprawia mi pomoc dzieciom z ich słabościami.W pracy stawiam na samodzielność dzieci i odkrywanie przed nimi świata.Interesuję się psychologią.Wolny czas lubie spędzać z rodziną, przyjaciółmi i psem.

Sandra Szymankiewicz 

Pedagog grupa "Smerfy"(obecnie przebywa na urlopie macierzyńskim)

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Obecnie kontynuuje studia magisterskie, specjalność wychowanie przedszkolne i auczanie początkowe. Jestem osobą otwartą i uśmiechniętą. Praca z dziećmi daje mi wiele radości, codziennie uczę się od ni ich czegoś nowego. Do każdego dziecka podchodzę indywidualnie, uwzględniając jego możliwości, zainteresowania i umiejętności. W swojej pracy staram się otaczać maluszki troską i zrozumieniem, tak aby miały poczucie bezpieczeństwa. Pragnę aby dzieci spędzały  w przedszkolu czas aktywnie oraz aby każdy dzień przynosił im wiele radości. Zadowolenie i uśmiech dziecka jest najlepszą nagrodą jaką można otrzymać.

 

Więcej »

Małgorzata Olejnik 

opiekun w grupie "Cypiski" - żłobek

Posiadam 6 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Jestem osobą kreatywną, która lubi wspólnie z dziećmi działać w różych formach. Praca z dziećmi daje mi dużo radości, a obserwowaie i towarzyszenie w rozwoju daje dużo satysfakcji. 

Sonia Michalak

pomoc nauczyciela grupa "Smerfy" i grupa "Skrzaty"

mgr Anna Miśko

opiekun grupy "Cypiski" żłobek

W 2010 roku ukończyłam studia na Wydziale Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu osiągając tytuł magistra inżyniera. Po rozpoczęciu pracy w wyuczonym zawodzie dostrzegłam, że nie sprawia mi ona satysfakcji. Zaczęłam interesować się tematyką edukacji i wychowania dzieci co doprowadziło mnie do ukończenia w 2018 roku studiów podyplomowych na kierunku Wychowanie Przedszkolne i Nauczanie Początkowe z Przygotowaniem Pedagogicznym.
Praca z dziećmi sprawia mi ogromną przyjemność. Uwielbiam je za szczerość i otwartość. Fascynuje mnie ich rozwój, na który mogę mieć osobisty wpływ. Cieszy mnie fakt, że mogę go obserwować każdego kolejnego dnia pracy, realizując jednocześnie swoją pasję. Prywatnie jestem mamą trójki dzieci.
W wychowaniu dzieci kieruje się słowami Marii Montessori:
"Niech dzieci będą wolne. Zachęcaj ich do biegania na zewnątrz, gdy pada deszcz. Niech zdejmą buty, gdy znajdą kałużę wody. A gdy trawa łąk będzie mokra od rosy, niech biegną po niej i depczą ją bosymi stopami. Niech odpoczywają spokojnie, gdy drzewo zaprasza ich do spania w swoim cieniu. Niech krzyczą i śmieją się, gdy słońce obudzi ich rano."

Logopeda

mgr Magdalena Olejniczak – logopeda dyplomowany

Od 10 lat pracuje jako logopeda, a po 7 latach zrobiłam specjalizację neurologopedyczną. Praca to moja pasja. Prowadzę nie tylko swój własny gabinet, ale tez współpracuje z licznymi placówkami.  Z przedszkolem Junior jestem związana od 2015 roku. W swojej pracy zawsze skupiam się na dziecku, na szukaniu przyczyn jego trudności ich eliminacji oraz pomocy jakiej wymaga dziecko.

Czas wolny spędzam z rodziną  na łonie natury, uwielbiam  śmiać się i czytać książki.

© 2016-2020. Przedszkole Junior.

Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie © webkameleon.com