Kadra

Organ prowadzący, mgr Joanna Mazur

- Dyrektor Żłobka

- Dyrektor ds. administracujnych w przedszkolu i żłobku

Z myślą o dzieciach i dla dzieci stworzyłam placówkę, w której codziennie widać buzie uśmiechniętych dzieci. Dbam o to, aby każde dziecko miało szansę na wszechstronny rozwój. Ciepła i domowa  atmosfera powoduje, że dzieci czują się bezpiecznie i są szczęśliwe. Indywidualne podejście do dziecka jest naszą codzienną zasadą. Pierwszy etap edukacyjny,jakim jest edukacja przedszkolna jest bardzo ważnym elementem-fundamentem do funkcjonowania w życiu społecznym, wdrażaniem do samodzielności, oraz możliwością dobrego przygotowania do podjęcia nauki szkolnej.Nasi pedagodzy nastawieni na permanentne doskonalenie.Prywatnie mama dwójki dzieci.

mgr Patrycja Góral

Dyrektor Przedszkola - nadzór pedagogiczny

nauczyciel wychowania przedszkolnego  grupa "Smoki"

Jestem absolwentką Gnieźnieńskiej Wyższej Szkoły Milenium wydział pedagogiki,studia licencjackie o kierunku profilaktyka i terapia pedgogiczna, oraz Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi wydział humanistyczny kierunek pedagogika opiekuńczo-wychowawcza. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku: wychowanie przedszkolne, edukacja wczesnoszkolna, oligofrenopedagogika, gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna, organizacja i zarządzanie "Menedżer w oświacie.

Kim jestem?

Zajmuję się planowaniem i organizacją przedszkola.

Nauczyciel wychowania przedszkolnego od 8 lat. Pedagog, terapeuta.

Certyfikowany instruktor Masażu Shantala, oraz instruktor masażu Shantala Body Touch

                                                           Certyfikowany instruktor Jogi śmiechu Fundacja Jogini Śmiechu                                       

                                                           Nauczyciel Jogi dla dzieci Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii

                                                           Instruktor rytmiki Wyższa Szkoła Edukacja W Sporcie

                                                           Instruktor Nordic Walking  Polskie Stowarzyszenie Instruktorów Nordic Walking.

Pracę  z dziećmi traktuje bardzo poważnie i odpowiedzialnie. Propaguję idee szacunku i współdziałania we wzajemnych relacjach z dzieckiem. Wyznacznikiem satysfakcji w pracy jest: dobre serce i wiedza. Pasjonuje mnie, praca z dziećmi i dorosłymi, kształtowanie postaw i wartości  u dzieci, oraz ich rozwój psychologiczny. Nieustannie dąże do poszukiwania nowych pomyslów i inspiracji. Najbardziej cenię prawdziwość i autentyczność swoich przedszkolaków.W przyszłości marzą mi się studia psychologiczne, które pomogą mi zrozumieć niektóre sytuacje. Lubię się śmiać, jeść wymyślne potrawy i  kolor czerwony. Noszę wygodne ubrania, które pozwalają mi na maksymalną swobodę. Hobbistycznie organizuję przyjęcia urodzinowe dla dzieci-animator zabaw dziecięcych. Prywatnie mama nastoletniej córki.Lubię czytać i odpoczywać z dala od cywilizacji. Zwolenniczka duńskiego pedagoga i terapeuty Jospera Juul, oraz psychologa Agnieszki Stein.

 

 

mgr Magdalena Woźniak

Nauczyciel

 nauczyciel wychowania przedszkolnego grupa "Smoki"( obeznie przebywa na zwolnieniu lekarskim)

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku profilaktyka i terapia pedagogiczna, studia magisterskie na kierunku pedagogika opiekuńcza oraz studia podyplomowe na kierunku wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna. Z przedszkolem Junior współpracuje już od kilku lat, najpierw pracując z dziećmi w żłobku, później w przedszkolu. W swojej pracy staram się otaczać dzieci troską oraz zrozumieniem. Rozbudzać ich indywidualne zainteresowania i umiejętności. Ogromną radość sprawiają mi postępy moich podopiecznych. Sama również każdego dnia uczę się od nich nowych rzeczy.  Moim podstawowym celem w pracy z maluszkami jest stworzenie atmosfery pełnej ciepła, otwartości iradości oraz poczucia bezpieczeństwa. Staram się, aby każdy dzień dziecka spędzony w przedszkolu przyniósł mu wiele radości, jak również wpłynął na jego wszechstronny rozwój.

mgr Weronika Korytowska

nauczyciel wychowania przedszkolnego grupa "Smerfy"

Z wykształcenia jestem pedagogiem.Ukończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogika opiekuńczo – wychowawcza i praca z rodziną na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.  Jest osobą otwartą, ciepłą, uśmiechniętą. Bardzo cenię sobie pracę z dziećmi ze względu na ich bezbronność, szczerość i chęć poznawania otaczającego świata. Praca z dziećmi przynosi mi wiele radości i satysfakcji.  Uważam, że nasze pociechy należy cenić szczególnie za to, że mimo niewielu lat widzą znacznie więcej niż my – dorośli. Od wielu lat angażuję się w wiele przedsięwzięć jako wolontariuszka m.in. w domach dziecka.                 

 

mgr Natalia Uliszak nauczyciel wychowania przedszkolnego grupa "Smoki"

W 2014 roku ukończyłam studia magistersie na kierunku pedagogika, specjalizacja edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne.Od 4 lat pracuje z dziećmi, fascynuje mnie ich rozwój. Wiele satysfakcji sprawia mi pomoc dzieciom z ich słabościami.W pracy stawiam na samodzielność dzieci i odkrywanie przed nimi świata.Interesuję się psychologią.Wolny czas lubie spędzać z rodziną, przyjaciółmi i psem.

Sandra Szymankiewicz 

Pedagog grupa "Smerfy"(obecnie przebywa na zwolnieniu lekarskim)

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Obecnie kontynuuje studia magisterskie, specjalność wychowanie przedszkolne i auczanie początkowe. Jestem osobą otwartą i uśmiechniętą. Praca z dziećmi daje mi wiele radości, codziennie uczę się od ni ich czegoś nowego. Do każdego dziecka podchodzę indywidualnie, uwzględniając jego możliwości, zainteresowania i umiejętności. W swojej pracy staram się otaczać maluszki troską i zrozumieniem, tak aby miały poczucie bezpieczeństwa. Pragnę aby dzieci spędzały  w przedszkolu czas aktywnie oraz aby każdy dzień przynosił im wiele radości. Zadowolenie i uśmiech dziecka jest najlepszą nagrodą jaką można otrzymać.

 

Więcej »

 lic.Anita Miczuga 

 nauczyciel wychowania przedszkolnego grupa "Skrzaty"

W 2015 roku ukończyłam studia licencjackie na kierunku Pedagogika o specjalności Edukacja elementarna z terapią pedagogiczną w Gnieźnieńskiej Szkole Wyższej Milenium. Obecnie podjęłam studia magisterskie na tej samej uczelni na specjalności Edukacja elementarna z profilaktyką logopedyczną. Ukończyłam także kurs Wczesnej edukacji Montessori, która pozwala indywidualizować pracę z dziećmi przy uwzględnieniu potrzeb i różnic rozwojowych. Pracuję z dziećmi 5 lat i jest to praca, która daje mi ogromną satysfakcję oraz pozwala na nieustanny rozwój. Jak najczęściej staram się dawać dzieciom dużo swobody oraz umożliwiać im popełnianie błędów, dzięki czemu mogą być bardziej samodzielne. Dzięki dzieciom każdego dnia uczę się doceniać i cieszyć z małych rzeczy oraz pamiętać o tym, co jest w życiu najważniejsze. „Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba” A. Ch. Swinburne

 

Małgorzata Olejnik 

opiekun w grupie "Cypiski"

Posiadam 6 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Jestem osobą kreatywną, która lubi wspólnie z dziećmi działać w różych formach. Praca z dziećmi daje mi dużo radości, a obserwowaie i towarzyszenie w rozwoju daje dużo satysfakcji. 

Beata Pińczyńska obsługa kuchni. 

Pani Beatka, czuwa nad estetyką podawananych posiłków. Serwowane jedzenie jest staranie przygotowane, co powoduje że dzieci mają większy apetyt oraz pozytywne skojarzenia z jedzeniem. 

Sonia Michalak

pomoc nauczyciela grupa "Smerfy" i grupa "Smoki"

© 2016-2020. Przedszkole Junior.

Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie © webkameleon.com