Kadra

Organ prowadzący, mgr Joanna Mazur

- Dyrektor Żłobka

- Dyrektor ds. administracujnych w przedszkolu i żłobku

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, Wydziału  Prawa, Administracji i Ekonomii, oraz Podyplomowych Studiów z zakresu wychowania przedszkolnego i nauczania początkowego.

Z myślą o dzieciach i dla dzieci stworzyłam placówkę, w której codziennie widać buzie uśmiechniętych dzieci. Dbam o to, aby każde dziecko miało szansę na wszechstronny rozwój. Ciepła i domowa  atmosfera powoduje, że dzieci czują się bezpiecznie i są szczęśliwe. Indywidualne podejście do dziecka jest naszą codzienną zasadą. Pierwszy etap edukacyjny,jakim jest edukacja przedszkolna jest bardzo ważnym elementem-fundamentem do funkcjonowania w życiu społecznym, wdrażaniem do samodzielności, oraz możliwością dobrego przygotowania do podjęcia nauki szkolnej.Nasi pedagodzy nastawieni na permanentne doskonalenie.Prywatnie mama trójki dzieci.

Więcej »

mgr Patrycja Góral

Dyrektor Przedszkola - nadzór pedagogiczny

nauczyciel wychowania przedszkolnego  grupa "Smoki"

Jestem absolwentką Gnieźnieńskiej Wyższej Szkoły Milenium wydział pedagogiki,studia licencjackie o kierunku profilaktyka i terapia pedgogiczna, oraz Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi wydział humanistyczny kierunek pedagogika opiekuńczo-wychowawcza. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku: wychowanie przedszkolne, edukacja wczesnoszkolna, oligofrenopedagogika, gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna, organizacja i zarządzanie "Menedżer w oświacie.

Kim jestem?

Zajmuję się planowaniem i organizacją przedszkola.

Nauczyciel wychowania przedszkolnego od 10 lat. Pedagog, terapeuta.

Certyfikowany instruktor Masażu Shantala, oraz instruktor masażu Shantala Body Touch

                                                           Certyfikowany instruktor Jogi śmiechu Fundacja Jogini Śmiechu                                       

                                                           Nauczyciel Jogi dla dzieci Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii

                                                           Instruktor rytmiki Wyższa Szkoła Edukacja W Sporcie

                                                           Instruktor Nordic Walking  Polskie Stowarzyszenie Instruktorów Nordic Walking.

Pracę  z dziećmi traktuje bardzo poważnie i odpowiedzialnie. Propaguję idee szacunku i współdziałania we wzajemnych relacjach z dzieckiem. Wyznacznikiem satysfakcji w pracy jest: dobre serce i wiedza. Pasjonuje mnie, praca z dziećmi i dorosłymi, kształtowanie postaw i wartości  u dzieci, oraz ich rozwój psychologiczny. Nieustannie dąże do poszukiwania nowych pomyslów i inspiracji. Najbardziej cenię prawdziwość i autentyczność swoich przedszkolaków.W przyszłości marzą mi się studia psychologiczne, które pomogą mi zrozumieć niektóre sytuacje. Lubię się śmiać, jeść wymyślne potrawy i  kolor czerwony. Noszę wygodne ubrania, które pozwalają mi na maksymalną swobodę. Hobbistycznie organizuję przyjęcia urodzinowe dla dzieci-animator zabaw dziecięcych. Prywatnie mama nastoletniej córki.Lubię czytać i odpoczywać z dala od cywilizacji. Zwolenniczka duńskiego pedagoga i terapeuty Jospera Juul, oraz psychologa Agnieszki Stein.

 

 

mgr Magdalena Woźnia

nauczyciel wychowania przedszkolnego grupa "Smoki"

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku profilaktyka i terapia pedagogiczna, studia magisterskie na kierunku pedagogika opiekuńcza oraz studia podyplomowe na kierunku wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna.

Z przedszkolem Junior współpracuje już od 13  lat, najpierw pracując z dziećmi w żłobku, później w przedszkolu.

W swojej pracy staram się otaczać dzieci troską oraz zrozumieniem. Rozbudzać ich indywidualne zainteresowania i umiejętności.

Ogromną radość sprawiają mi postępy moich podopiecznych. Sama również każdego dnia uczę się od nich nowych rzeczy. 

Moim podstawowym celem w pracy z maluszkami jest stworzenie atmosfery pełnej ciepła, otwartości iradości oraz poczucia bezpieczeństwa. Staram się, aby każdy dzień dziecka spędzony w przedszkolu przyniósł mu wiele radości, jak również wpłynął na jego wszechstronny rozwój.

mgr Weronika Korytowska

nauczyciel wychowania przedszkolnego grupa "Skrzaty"

Z wykształcenia jestem pedagogiem.Ukończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogika opiekuńczo – wychowawcza i praca z rodziną na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.  

Jest osobą otwartą, ciepłą, uśmiechniętą. Bardzo cenię sobie pracę z dziećmi ze względu na ich bezbronność, szczerość i chęć poznawania otaczającego świata.

Praca z dziećmi przynosi mi wiele radości i satysfakcji.  Uważam, że nasze pociechy należy cenić szczególnie za to, że mimo niewielu lat widzą znacznie więcej niż my – dorośli.

Od wielu lat angażuję się w wiele przedsięwzięć jako wolontariuszka m.in. w domach dziecka.                 

 

mgr Natalia Uliszak nauczyciel wychowania przedszkolnego grupa "Smerfy"

W 2014 roku ukończyłam studia magistersie na kierunku pedagogika, specjalizacja edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne.

Od 4 lat pracuje z dziećmi, fascynuje mnie ich rozwój. Wiele satysfakcji sprawia mi pomoc dzieciom z ich słabościami.

W pracy stawiam na samodzielność dzieci i odkrywanie przed nimi świata.Interesuję się psychologią.Wolny czas lubie spędzać z rodziną, przyjaciółmi i psem.

Małgorzata Olejnik 

pomoc nauczyciela grupa "Smerfy" i "Skrzaty"

Posiadam 6 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Praca z dziećmi daje mi dużo radości, a obserwowaie i towarzyszenie w rozwoju daje dużo satysfakcji. 

Sonia Michalak

pomoc nauczyciela grupa "Smerfy" i "Skrzaty"/ obsługa kuchni 

 

mgr Anna Miśko

opiekun grupy "Cypiski" żłobek/nauczyciel wychowania przedszkolnego

W 2010 roku ukończyłam studia na Wydziale Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu osiągając tytuł magistra inżyniera. Po rozpoczęciu pracy w wyuczonym zawodzie dostrzegłam, że nie sprawia mi ona satysfakcji.

Zaczęłam interesować się tematyką edukacji i wychowania dzieci co doprowadziło mnie do ukończenia w 2018 roku studiów podyplomowych na kierunku Wychowanie Przedszkolne i Nauczanie Początkowe z Przygotowaniem Pedagogicznym.


Praca z dziećmi sprawia mi ogromną przyjemność. Uwielbiam je za szczerość i otwartość. Fascynuje mnie ich rozwój, na który mogę mieć osobisty wpływ. Cieszy mnie fakt, że mogę go obserwować każdego kolejnego dnia pracy, realizując jednocześnie swoją pasję.

Prywatnie jestem mamą trójki dzieci.
W wychowaniu dzieci kieruje się słowami Marii Montessori:
"Niech dzieci będą wolne. Zachęcaj ich do biegania na zewnątrz, gdy pada deszcz. Niech zdejmą buty, gdy znajdą kałużę wody.

A gdy trawa łąk będzie mokra od rosy, niech biegną po niej i depczą ją bosymi stopami.

Niech odpoczywają spokojnie, gdy drzewo zaprasza ich do spania w swoim cieniu. Niech krzyczą i śmieją się, gdy słońce obudzi ich rano."

Logopeda

mgr Magdalena Olejniczak – logopeda dyplomowany

Od 10 lat pracuje jako logopeda, a po 7 latach zrobiłam specjalizację neurologopedyczną.

Praca to moja pasja. Prowadzę nie tylko swój własny gabinet, ale tez współpracuje z licznymi placówkami. 

Z przedszkolem Junior jestem związana od 2015 roku. W swojej pracy zawsze skupiam się na dziecku, na szukaniu przyczyn jego trudności ich eliminacji oraz pomocy jakiej wymaga dziecko.

Czas wolny spędzam z rodziną  na łonie natury, uwielbiam  śmiać się i czytać książki.

mgr Angelika Makowska 

opiekun w grupie "Cypiski" żłobek

Z wykształcenia jestem pedagogiem, socjoterapeutą i promotorem zdrowia.

Nieustaniennie staram się poszerzać swoje kwalifikacje biorąc udział w dodatkowych kursach          i szkoleniach.

W wolnych chwilach pasjonuje się różnego rodzaju pracami plastycznymi  i technicznymi.

Praca z dziećmi daje mi nie tylko dużo radości ale także poczucie spełniania i bycia potrzebną.

W pracy z najmłodszymi stosuje podejście indywidualne aby dzieci mogły czuć się swobodnie          i bezpiecznie.

Ponadto wykorzystuje różne formy   i metody pracy umożliwiając rozwój wyobraźni dzieci oraz umiejętności motoryczne.

© 2016-2020. Przedszkole Junior.

Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie © webkameleon.com