Założyciel Przedszkola, Dyrektor Żłobka mgr Joanna Mazur

Z myślą o dzieciach i dla dzieci stworzyłam placówkę, w której codziennie widać buzie uśmiechniętych dzieci. Dbam o to, aby każde dziecko miało szansę na wszechstronny rozwój. Ciepła i domowa  atmosfera powoduje, że dzieci czują się bezpiecznie i są szczęśliwe. Indywidualne podejście do dziecka jest naszą codzienną zasadą. Pierwszy etap edukacyjny,jakim jest edukacja przedszkolna jest bardzo ważnym elementem-fundamentem do funkcjonowania w życiu społecznym, wdrażaniem do samodzielności, oraz możliwością dobrego przygotowania do podjęcia nauki szkolnej.Nasi pedagodzy nastawieni na permanentne doskonalenie.Prywatnie mama dwójki dzieci.

mgr Patrycja Góral

wychowawca grupy "Leśne Duszki"

Jestem absolwentką Gnieźnieńskiej Wyższej Szkoły Milenium wydział pedagogiki,studia licencjackie o kierunku profilaktyka i terapia pedgogiczna, oraz Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi wydział humanistyczny kierunek pedagogika opiekuńczo-wychowawcza. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku: wychowanie przedszkolne, edukacja wczesnoszkolna, oligofrenopedagogika, gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna, organizacja i zarządzanie "Menedżer w oświacie.

Kim jestem?

W przdszkolu Junior pełnię rolę wicedyrektora.Zajmuję się planowaniem i organizacją przedszkola.

Nauczyciel wychowania przedszkolnego od 6 lat. Pedagog, terapeuta.

Certyfikowany instruktor Masażu Shantala, oraz instruktor masażu Shantala Body Touch

Certyfikowany instruktor Jogi śmiechu Fundacja Jogini Śmiechu

Nauczyciel Jogi dla dzieci Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii

Instruktor rytmiki Wyższa Szkoła Edukacja W Sporcie

Instruktor Nordic Walking  Polskie Stowarzyszenie Instruktorów Nordic Walking.

Pracę  z dziećmi traktuje bardzo poważnie i odpowiedzialnie. Propaguję idee szacunku i współdziałania we wzajemnych relacjach z dzieckiem. Wyznacznikiem satysfakcji w pracy jest: dobre serce i wiedza. Pasjonuje mnie, praca z dziećmi i dorosłymi, kształtowanie postaw i wartości  u dzieci, oraz ich rozwój psychologiczny. Nieustannie dąże do poszukiwania nowych pomyslów i inspiracji. Najbardziej cenię prawdziwość i autentyczność swoich przedszkolaków.W przyszłości marzą mi się studia psychologiczne, które pomogą mi zrozumieć niektóre sytuacje. Lubię się śmiać, jeść wymyślne potrawy i  kolor czerwony. Noszę wygodne ubrania, które pozwalają mi na maksymalną swobodę. Hobbistycznie organizuję przyjęcia urodzinowe dla dzieci-animator zabaw dziecięcych. Prywatnie mama nastaletniej córki.Lubię czytać i odpoczywać z dala od cywilizacji. Zwolenniczka duńskiego pedagoga i terapeuty Jospera Juul, oraz psychologa Agnieszki Stein.

mgr Magdalena Woźniak

wychowawca grupy "Leśne Duszki"

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku profilaktyka i terapia pedagogiczna, studia magisterskie na kierunku pedagogika opiekuńcza oraz studia podyplomowe na kierunku wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna. Z przedszkolem Junior współpracuje już od kilku lat, najpierw pracując z dziećmi w żłobku, później w przedszkolu. W swojej pracy staram się otaczać dzieci troską oraz zrozumieniem. Rozbudzać ich indywidualne zainteresowania i umiejętności. Ogromną radość sprawiają mi postępy moich podopiecznych. Sama również każdego dnia uczę się od nich nowych rzeczy.  Moim podstawowym celem w pracy z maluszkami jest stworzenie atmosfery pełnej ciepła, otwartości iradości oraz poczucia bezpieczeństwa. Staram się, aby każdy dzień dziecka spędzony w przedszkolu przyniósł mu wiele radości, jak również wpłynął na jego wszechstronny rozwój.

mgr Sonia Sołtysik

wychowawca grupy "Zwinne Wiewiórki"

Ukończyłam studia licencjackie o specjalności Edukacja elementarna z terapią pedagogiczną i studia magisterskie o specjalności Pedagogika opiekuńczo- wychowawcza i terapia pedagogiczna na Wydziale Nauk Społecznych w Gnieźnieńskiej Szkole Wyższej „Milenium”.  Od zawsze chciałam pracować z dziećmi. Jestem osobą otwartą , cierpliwą i szczerą. W łatwy sposób nawiązuje kontakt z dziećmi zyskując ich sympatię i zaufanie.Każdego dnia z wielkim zaangażowanie staram się sprostać wszelkim wyzwaniom. Wykorzystuje różne formy dziecięcej aktywności twórczej w rozwoju intelektualnym, poznawczym, emocjonalnym i społecznym. W swojej pracy bardzo lubię wykorzystywać wszelkie działania plastyczne, ponieważ jest to moją pasją. Moje zawodowe motto oddaje myśl Konfucjusza: "Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam. Pozwól mi działać - a zrozumiem i rozwinę skrzydła".

lic. Ewelina Tamul

wychowawca grupy "Koniki Polne"

Pedagog opiekuńczo-wychowawczy

mgr Weronika Korytowska

wychowawca grupy "Jeżyki"

Z wykształcenia jestem pedagogiem.Ukończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogika opiekuńczo – wychowawcza i praca z rodziną na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.  Jest osobą otwartą, ciepłą, uśmiechniętą. Bardzo cenię sobie pracę z dziećmi ze względu na ich bezbronność, szczerość i chęć poznawania otaczającego świata. Praca z dziećmi przynosi mi wiele radości i satysfakcji.  Uważam, że nasze pociechy należy cenić szczególnie za to, że mimo niewielu lat widzą znacznie więcej niż my – dorośli. Od wielu lat angażuję się w wiele przedsięwzięć jako wolontariuszka m.in. w domach dziecka.

Joanna Grygiel pomoc nauczyciela, obsługa kuchni

Studiuje w Wyższej Szkole Milenium w Gnieźnie na kierunku pedagogicznym o nazwie edukacja elementarna z terapią pedagogiczną. Jestem na drugim roku. W niedalekiej przyszłości mam zamiar studiować filologię angielską.

mgr Emilia Podlewska

wychowawca grupy "Jeżyki"

W roku 2012 ukończyłam studia magisterskie na kierunku Pedagogika, specjalność edukacja europejska. Dzięki zdobytej wówczas wiedzy i pozyskanym umiejętnością stałam się osobą kreatywną, otwartą i wrażliwą na potrzeby drugiego człowieka. Obecnie uzupełniam dotychczas zdobyte wykształcenie aby móc w przyszłości pracować z dziećmi.

© 2016-2017. Przedszkole Junior.

Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie © webkameleon.com