O nas

Przedszkole i Żłobek Junior to kameralne miejsce dla Twojego dziecka sprzyjające indywidualnemu podejściu do rozwoju, nauki i wychowania najmłodszych.

Kierując się doświadczeniem i wykorzystując nowoczesne metody nauczania stworzyliśmy miejsce, w którym Twoje dziecko będzie mogło rozwijać swoje umiejętności, zdolności oraz zainteresowania.

Naszym dzieciom zapewniamy profesjonalną opiekę, realizujemy program zajęć zgodny z wymaganiami MEN. Codzienne nauczanie odbywa się podczas zabawy, która jest ulubioną formą spędzania czasu przez dzieci. Przedszkole położone przy lesie, spokojna, ładna okolica. W pobliżu znajduje się szkoła.

Konto: 93 1140 2004 0000 3002 7547 1899

Opłaty uiszczamy dopiero po otrzymaniu rozliczenia droga mailową, lub wydruku w szafce dziecka.

ODPISY  ZA WYŻYWIENIE:

Odpisy są już od pierwszego dnia nieobecności dziecka pod warunkiem poinformowania o absencji do godziny 7:00 wysyłając smsa pod numer: 601926602

Godziny pracy przedszkola 6.50 -17.00

NASZA KADRA

Organ prowadzący:  mgr Joanna Mazur

Dyrektor przedszkola: mgr Patrycja Góral

Dyrektor żłobka: mgr Joanna Mazur

DYŻUR DYREKTORA PRZEDSZKOLA  W KAŻDY CZWARTEK GODZINA 12.00 -13.00

Grupa przedszkolna

Grupa Smerfy (3 latki) - mgr Weronika Korytowska pomoc nauczyciela Sonia Michalak

Grupa Skrzaty(4 latki) -  lic. Anita Miczuga

Grupa Smoki (5-6 latki) - mgr Patrycja Góral, mgr Magdalena Woźniak

Grupa Cypiski Żłobek

opiekun grupy Małgorzata Olejnik, Anna Miśko

Obsługa kuchni Sonia Michalak, Agniszka Olejniczak

Zgłoszenie dziecka do przedszkola

Nabór do placówek trwa cały rok, pod warunkiem wolnych miejsc w poszczególnych grupach.

W przypadku braku wolnych miejsc zgłoszenie jest rejestrowane na liście rezerwowej.

Nowy Katalog plików

© 2016-2020. Przedszkole Junior.

Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie © webkameleon.com