Poznajemy zawody - wizyta gości

Poznajemy zawody - Rodzice opowiadają....

Po raz kolejny nasze przedszkolaki gościły rodzica, który zechciał opowiedzieć nam o swoim zawodzie. Tym razem mama Hani, p. Małgosia Ożarek przedstawiła dzieciom na czy polega praca spedytora. W tym celu p. Małgosia przyniosła dzieciom mapy Polski i Europy, atrapy samochodów dostawczych, broszury i kolorowanki. Wszystkie te przedmioty zaciekawiły a także z pewnością                                                            ułatwiły przedszkolakom zrozumienie tego zawodu.

 

Kto to jest „sprzedawca”, czym się zajmuje i gdzie go znaleźć możemy? Nasze przedszkolaki odwiedziła ciocia Hani - p.Anita, która opowiedziała o swoim zawodzie. Zajęcia miały charakter praktyczny. Można było zakupić różne produkty spożywcze:) Dzieci wspólnie z nauczycielami zrobiły atrapę kasy fiskalnej, która była formą podziękowania za wspólnie spędzony czas.

 

© 2016-2020. Przedszkole Junior.

Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie © webkameleon.com